Baking 101

momavanessa
Do you think this a fair amount for cookies and fudge?
February 4, 2013 at 5:16 PM

My neighbor wants peanut butter fudge and cookies. I added up the cost of the materials and it comes out to a little over 15 dollars. Do you think 20 dollars is a fair amount for 1 1/2 lb of fudge and 2 dozen cookies?

Replies

  • bertie420
    February 9, 2013 at 12:26 PM

    Fudge sells for 15.00 in Savannah and places like that.

     

Baking 101

Active Posts in All Groups
More Active Posts
Featured Posts in All Groups
More Featured Posts
close Join now to connect to
other members!
Connect with Facebook or Sign Up Using Email

Already Joined? LOG IN